Kuvaus Leirintä 2Leirintäalueella on suihkut ja WC:t Leirintäalue on myös täysin sähköistetty. Leirintäalueelle on suunnitteilla rakentaa ruokakauppa, jossa voit ostaa leivonnaisia ja maitotuotteita ja muita elintarvikkeita ja juomia normaali hintaan Sähkönkäyttö on maksullista leirintäalueilla: Sähkö: 7€ per yö Vierailija vero on 300 Ft per henkilö per yö joka sisältyy jo hintaan tällä leirintäalueella. Leirintäalue erikoistarjouksetVoimme tarjota muutamia erikoistarjoksia teille. Nämä erikoistarjoukset koskevat max. 4 henkilöä ja/tai max. 5 yötä. Tarjous on paljon edullisempi kuin jos kaikki olisi tilattu erillisesti. Määritetty leirintäpaikka: 1 Auto (tai Moottoripyörä) + 1 Teltta tai 1 Auto + 1 Asuntovaunu tai 1 Asuntoauto Huomio: Erikoistarjouksia ei voida laajentaa yksittäiseten varausten kanssa yhteen!
Yksittäinen leirintäalue varausJos erikoistarjouksemme eivät täytä vaatimuksianne, niin voitte tilata leirintäalue paikan ja valita kaikki vaihtoehdot erillisesti. Ole hyvä ja valitse huolellisesti saapumis/lähtö päivämäärät. Varaus: Minimi oleskelu: 3 yötä Viimeinen mahdollinen saapuminen: Perjantai, 29.7.2010 Lapset: 0-6 vuotta Määritellyt hinnat ovat per yö! Huomio: Lisäksi kuten henkilömäärä myös teltta ja auto/moottoripyörä tai asuntoauto paikat täytyy tilata!
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



Suomi
| 




