Najczeciej zadawane pytania FAQ

Ukryj wszystkie odpowiedzi | Wyświetl wszystkie odpowiedzi


Pytania dotyczące biletów


Jaka jest różnica pomiędzy "miejscem stojącym" a "trybuną"?
Trybuny s wybudowane dookoła trasy wyścigowej z idealnym widokiem na tor. Trybuny posiadają najlepszy widok oraz na jeden z wielu telebimów. Trybuny mają ponumerowane miejsca siedzące. Trybuna Super Złota jako jedyna jest zadaszona.

Miejsce stojące to w gruncie rzeczy trawiasta powierzchnia, która znajduje się dookoła trasy wyścigu. Można stać lub siedzieć na trawie, gdzie tylko się chce, ale najczęściej widok na trasę oraz telebimy jest ograniczony. Zakaz wnoszenia składanych krzeseł na teren toru!
Jakie dni obejmuje bilet "Weekendowy"?
Bilet Weekendowy pozwala na wejście w każdy dzień wyścigów czyli w Piątek, Sobotę i Niedzielę. Bilet Weekendowy jest również ważny do zwiedzania Strefy Boxów w Czwartek.
Jaki wiek obejmuje bilet Junior?
Bilet Juniora jest dla dzieci od 0 do 14 roku życia. Jeżeli dziecko ma swoje 14-te urodziny dopiero po 31.07.2022. to bilety jeszcze je obejmują.
Czy istnieją specjalne bilety dla osób na wózkach inwalidzkich?
Trybuna Gold 3 ma własną platformę dla wózków inwalidzkich. Oprócz biletów, można złożyć wniosek na wydanie specjalnego biletu parkingowego bezpośrednio na miejsca za trybunami. Proszę napisać krótką notatkę podczas składania zamówienia w polu komentarza, jeśli dana osoba przybędzie na wózku inwalidzkim.
Czy przy rezerwacji więcej niż jednego biletu, będą one koło siebie?
Jeżeli zostaną zamówione na jeden rachunek to tak. Jeśli nie będzie to możliwe , to zwrócimy Państwu na to uwagę przy rezerwacji i będziecie Państwo mogli zdecydować, czy przesiąść się na inną trybunę. W przypadku, jeśli bilety nie zostały zamówione jednocześnie i nie w tym samym terminie , a chcielibyście Państwo, by były koło siebie, spróbujemy w miarę naszych możliwości Państwa prośbę spełnić, ale niestety zagwarantować tego nie możemy.
Wszystkie miejsca są ponumerowane. Czy mogę zarezerwować konkretne miejsce w sektorze?
Jeżeli zamówią i zapłacą Państwo w okresie przedpłat do 31.12.2019., to mogą Państwo wybrać dokładne miejsce w sektorze. Proszę umieścić taką informację przy zamówieniu z podaniem, jakie miejsca Państwo wybrali np. po lewej stronie, na górze, pośrodku, na dole.

Natomiast życzenia dotyczące dokładnego miejsca w sektorze w zamówieniach dokonanych po 31.12.2019. będą realizowane w miarę dostępności. Nie gwarantujemy, że takie życzenie będziemy mogli zrealizować.
Czy mogę; tak zamówić bilety żebyśmy siedzieli za sobą ?
Tak, prosimy dopisać taką informację do zamówienia.
Jak wziąść udział w czwartkowym zwiedzaniu Strefy Boxów?
Zwiedzanie Strefy Boxów dla publiczności odbywa się w Czwartek, między godziną 16.15 a 18.15 i każdy może wziąść udział, kto posiada ważny bilet „Weekendowy”. Nie ma możliwości zakupienia osobnych biletów tylko na zwiedzanie Strefy Boxów.
Jakich przedmiotów nie można wnieść na teren wyścigów?
Przede wszystkim nie można przyprowadzić żadnego zwierzęcia, ani na teren wyścigów, ani na teren parkingów. A poza tym surowo wzbronione zabranie następujących przedmiotów: noża i innych ostrych i kłujących przedmiotów, zimnych ogni, materiałów łatwopalących, trąbek, broni i przedmiotów przypominających broń, urządzeń laserowych, szklanych butelek i innych przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu publicznemu.

Jakiekolwiek sporządzanie nagrań audio-wizualnych , robienie zdjęć, przekazywanie informacji, przygotowanie jakichkolwiek danych , przechowywanie ich lub przekazywanie do innych zródeł za pośrednictwem łatwodostępnych środków elektronicznych : aparat fotograficzny, komórka, kamera i inne podręczne środki komunikacji jest dozwolone pod warunkiem wyłącznego użycia w celach prywatnych , a nie handlowych.


Pytania dotyczące parkingów


Darmowy parking? Co to znaczy?
Każdy ważny bilet na Grand Prix 2022 ma w sobie darmowy parking na okres imprezy. Dookoła trasy wyścigowej są 3 parkingi na których można korzystać z tej usługi(w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych).

Rozmieszczenie parkingów wokół Hungaroringu jest umieszczone na mapie wyścigów.


Pytania do Propozycji VIP z gastronomią


Proponują Państwo oprócz biletów na trybunę specjalne propozycje VIP, w których jest wyżywienie i specjalny serwis VIP?
Tak. Propozycją VIP na torze Hungaroring jest Formuła One Paddock Club. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz cen prosimy o kliknięcie na kontakt e-mailowy meilem.


Pytania do propozycji kempingowych


Jaka jest różnica pomiędzy miejscami kempingowymi?
Wszystkie miejsca kempingowe oprócz Camping Aqua są tylko tymczasowe na czas wyścigów Formuły 1. Camping Aqua jest otwarty jako jedyny przez cały rok do Państwa dyspozycji.
Jakie są godziny otwarcia pól kempingowych?
Pola kempingowe otwarte są przez 24 godziny na dobę. Jeśli przyjadą Państwo w nocy, proszę podać taką informacje już w zamówieniu, a my postaramy się, żeby Państwa przybycie było bezproblemowe.
Czy za pośrednictwem właścicieli pól kempingowych mogę wypożyczyć namioty lub przyczepy?
Nie. Tylko miejsce i prąd są do Państwa dyspozycji.
Jaka jest różnica między propozycjami specjalnymi, a pojedynczymi rezerwacjami?
W propozycjach specjalnych zebraliśmy najczęściej wybierane opcje przez Państwa. Są łatwiejsze do zarezerwowania a przede wszystkim tańsze niż rezerwacje zakładane pojedynczo.

Pojedyncza rezerwacja jest wtedy konieczna, jeśli nie odpowiada Państwu żadna z naszych specjalnych propozycji.


Pytania do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji


Dlaczego proponują Państwo ubezpieczenie od kosztów rezygnacji?
Według naszych ogólnych warunków sprzedaży bilety zamówione i zapłacone nie podlegają zwrotom, ani wymianie. Z tego powodu proponujemy Państwu z naszym partnerem, Europejskim Ubezpieczycielem Podróżnym, ubezpieczanie od kosztów anulacji biletów. Dokładne informacje i ceny podane są tu.
Przed czym chroni mnie ubezpieczenie od kosztów rezygnacji?
Ubezpieczenie biletu uchroni Państwa przed utratą kosztów zapłaconych biletów, jeżeli Państwo z jakiegoś powodu nie będą mogli uczestniczyć w imprezie. Zwrócone będą koszta biletu przy niepodjęciu podróży. Ubezpieczenie rozpoczyna się od dnia zawarcia ubezpieczenia o godzinie 24.00 i kończy się w dzień imprezy.


Pytania dotyczące zamówienia


Co to jest gwarancja najlepszej ceny ?
Z naszą gwarancją najlepszych cen chcemy Państwu pokazać, iż jesteśmy oficjalną agencją sprzedaży biletów, a to oznacza dla Państwa , że nie ma żadnych dodatkowych kosztów za pośrednictwo, najlepszą ofertę miejsc siedzących oraz najszybszą obsługę.
Pytania prawne dotyczące podpisania kontraktu

a) Techniczne kroki do utworzenia kontraktu na stronie www.hungaroinfo.com/formel1:

Kontrakt pomiędzy Państwem i nami dochodzi w następujący sposób do skutku:

  1. Wybieracie na stronie interesujące Państwa usługi i bilety (+/-) i naciskacie na guzik znajdujący się obok opisany jako "zamówienie".
  2. W następnej części podają Państwo region przesłania biletów, ustalają rodzaj zapłaty i naciskają na guzik "Kontynuować zamówienie".
  3. Proszę o sprawdzenie zawartości koszyka.
  4. Potem proszę wprowadzić w formularz "informacje dotyczące zamówienia" wymagane dane zgodnie z prawdą. Proszę uważać, gdyż podane przez Państwa dane w formularzu będą służyły do realizacji zamówienia.
  5. Proszę zaznaczyć czy chcą Państwo skorzystać z naszego serwisu bonowego.
  6. Po sprawdzeniu wszystkich danych i po wyrażeniu zgody z ogólnymi warunkami AGB i zarządzeniu o ochronie danych proszę wysłać zamówienie jako ofertę umowy do nas.
  7. Zawarcie umowy dochodzi do skutku w momencie przesłania przez nas wiadomości E-Mailem lub przesłaniu biletów w przeciągu 14 dni od żłożenia zamówienia.

 

b) Przechowywanie tekstu umowy przez usługodawcę po zawarciu umowy / dostępu do przechowywanych tekstów umowy :

Tekst umowy nie zostaje przez nas zapisany w pamięci.

c) Dostępne urządzenia techniczne w celu skorygowania błędów:

Przed wysłaniem Państwa formularza mogą Państwo wprowadzić zmiany oraz poprawić błędy.

d) Języki w których można zawrzeć umowę:

Umowa może zostać zawarta w języku niemieckim, węgierskim , angielskim i węgierskim. Rachunek zostanie wydany w języku niemieckim lub angielskim.Pytania dotyczące zapłaty


W jaki sposób mogę dokonać zapłaty za wybrane usługi?
Przy zamówieniu jest możliwość wybrania zapłaty przekazem bankowym lub kartą kredytową. W przypadku karty kredytowej akceptujemy VISA, Mastercard, American Express i Diners Club.
Jak zapłacić przekazem bankowym?
Proszę wybrać przy zamówieniu opcje "Zapłata przekazem". Po zakończeniu zamówienia otrzymajš Państwo e-mailem rachunek w formacie pdf. Rachunek ten muszš Państwo zapłacić przelewem (nie zapominajšc o wpisaniu IBAN oraz SWIFT), wpłata musi być uregulowana w cišgu 7 dni od daty wystawienia rachunku.Adresat nie jest obciążany kosztami związanymi z przelewem. W Unii Europejskiej najlepszym sposobem jest tzw. SEPA transfer.Po zaksięgowaniu na naszym koncie bankowym wpłaty otrzymajš Państwo potwierdzenie wysłane e-mailem.
Jak zapłacić kartą kredytową?
Proszę wybrać przy zamówieniu opcje "Zapłata kartą kredytową" i podać dane karty kredytowej. Karta zostanie obciążona całą sumą zamówienia i otrzymają Państwo rachunek oraz potwierdzenie zapłaty e-mailem w formacie pdf, jak tylko otrzymamy wymaganą kwotę.

Osoba zamawiająca musi być także właścicielem karty kredytowej, to znaczy że dostarczymy bilety tylko na adres karty kredytowej.
Czy dostanę zniżkę jak zamówię więcej biletów?
Chcemy zwrócić uwagę że na zamawianie kilku biletów nie ma żadnych zniżek.
Czy są specjalne warunki dla biur podróży i organizatorów?
Proszę wysłać e-maila na forma1@hungarotickets.com z dowodem działalności i ilością interesujących Państwa biletów.


Pytania dotyczące przesyłki biletów


Kiedy bilety zostaną dostarczone?
Wysyłka biletów odbywa się w większości na dwa lub półtora miesiąca przed imprezą. Wysyłka biletów nie następuje w kolejności wpływania zamówień. Bilety zostaną dostarczone najpózniej na tydzień przed imprezą. Wysyłkę biletów organizuje UPS ( United Parcel Service).

Jeśli bilety mają być prezentem, istnieje możliwość podczas składania zamówienia poprosić o prezentowy kupon z podaniem nazwiska osoby, która te bilety dostanie w prezencie.
Czy przesyłka jest ubezpieczona?
Tak, wszystkie przez nas przesyłane pakiety są ubezpieczone do kwoty 20.000,00 EUR. Jeżeli Państwa zamówienie przekracza tę wartość, dzielimy je wtedy na kilka pakietów tak żeby były całkowicie ubezpieczone.


Pytania dotyczące lokalizacji toru


Jak mogę dojechać autem na tor Hunagroring?
Tor wyścigowy usytuowany jest mniej więcej 22 km od centrum Budapesztu.. . Mogyoród jest łatwodostępny autem. Jedzie się z centrum przez autostradę M3 około 20 minut , gdzie wiele tablic pomaga w dotarciu .Prosimy nie zapomnieć o kupnie viniety !!! Prosimy wcześniej wyjechać w drogę, by nie stać się ofiarą stania w korkach i by znalezć odpowiednie miejsce do parkowania! Parkowanie jest możliwe w wielu miejscach utworzonych wokół toru.

Koordynaty GPS do bramy głównej:
N 47° 35 ‘ 0.5” E 19° 14’ 33.45”

Tu klikając możecie Państwo ściągnąć Mapę.
Jak dojechać publicznymi środkami transportu?
Darmowym Shuttlebus:
Do Państwa dyspozycji organizator Węgierskiego Grand Prix podstawia darmowe Volán autobusy, które odjeżdżają od Örs vezér tere autóbusz-pályaudvar aż do Hungaroring Gate 3. Ta usługa jest dla wszystkich posiadających ważny bilet na Formułę 1 darmowa.

Godziny odjazdu:

Piątek
Z Örs vezér tere: od 07:25 do 13:33, co 30 minut
Z Hungaroring Gate 3: od 14:10 do 20:10, co 30 minut

Sobota
Z Örs vezér tere: od 07:03 do 13:33, co 30 minut
Z Hungaroring Gate 3: od 14:10 do 20:10, co 30 minut.

Niedziela
Z Örs vezér tere: od 07.03 do 13:33, co 30 minut
Z Hungaroring Gate 3: od 16:40 do 20:10, co 30 minut.

Pociagiem:
PDo toru wyścigowego można również dotrzeć , wybierając Kolejkę (Gödöllõi HÉV). z Dworca Örs Vezér tér wsiadamy w H8 w kierunku na Gödöllő.

Örs Vezér Tér i z Budy i z centrum jest łatwo dostępny metrem M2, z części północnej lub południowej stolicy tramwajem nr.3. Kolejka HÉV jezdzi co 15-20 minut, dokładny rozkład jazdy jest tu: http://www.bkk.hu/apps/menetrend/pdf/6100/20100610/b.pdf

Od przystanku Szilasliget można pieszo dojść do 3-ciej, 4-tej i 5-tej bramy 30 minut spacerem, z przystanku Mogyoród można dotrzeć również pieszo do 1-szej, 2-giej, 7-mej i 8-mej bramy 30-40 minut spacerem. Kolejka HÉV nie jest za darmo, bilet 25 km-owy kosztuje 465 Ft.
Mogą mi Państwo polecić jakąś firmę taksówkarską;
Taxi 6x6 jest oficjalnym partnerem imprezy, współpracuje. To znaczy, że tylko te firmy taksówkarskie mają prawo do używania strefy VIP, która zapewnia najszybszy dojazd ( max.30 minut od centrum miasta) do głównej bramy wyścigów.
Cena / jeden odcinek EUR 25-35


6x6 Taxi
0036 1 6 666 666
www.6x6taxi.hu
Czy mają Państwo możliwość rezerwacji przelotu helikopterem?
Tak, oto cennik:

Z Budapesztu (środek miasta):
Budapest - Hungaroring - Budapest EUR 360,- / za osobę
Budapest - Hungaroring EUR 185,- / za osobę
Hungaroring - Budapest EUR 185,- / za osobę


Aby zarezerwować przelot kliknij tutaj.