Strona sprzedaży biletów na Grand Prix Formuły 1 na Węgrzech
Jeszcze 16 dni do F1 Grand Prix na Węgrzech 2019 Deutsch Deutsch | English English | Suomi Suomi | Polski Polski | Magyar Magyar

Przedsprzedaż Biletów 2019


Zamów bilety online za najlepsze ceny bezporednio od organizatora Grand Prix 2019!
Teraz z ochroną storno!
Facebook Event - Hungarian Formula One Grand Prix 2018

Hotele & Kempingi


Rezerwuj noclegi online!
Razem z biletami rezerwujemy dla Ciebie hotel w Budapeszcie lub miejsce Kempingowe. Bon dostaniesz wtedy od razu z biletem kurierem;.

Kempingi:
Kemping I
Kemping II
Kemping Aqua wyprzedane
Kemping Gold Panoráma wyprzedane
Kemping Zengö

E-Commerce Znak Jakości


Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, ze będziemy się Państwem podczas rezerwacji optymalnie opiekować, nasza strona została certyfikowana według surowych dyrektyw E-Commerce znaku jakości.

Partner:
Wszystko Formuły 1 Aktualności, odwiedź Motorsportal.pl

Zwiedzanie boksów - Formuła 1 bliżej Ciebie!

Jak co roku tor Hungaroring przygotował dla kibiców publiczne zwiedzanie boksów (Public Pitwalk). Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli, ważnego biletu weekendu na Grand Prix, w Czwartek 01.08.2019 od 16:00 do 18:00

Zobacz również: Oficjalny program
 

FIA potwierdza terminy na rok 2019

Grand Prix na Węgrzech odbędzie się jak zapowiedziano 04.08.2019. Kompletny kalendarz wyścigów znajdziesz Tutaj.

2018 Race Edit


Spojrzenie wstecz: 2018


Lewis Hamilton wygrywa wyścig. Drugi Sebastian Vettel, trzeci Kimi RaikkonenPo niesamowitych kwalifikacjach niespodziewanie dwa Mercedesy na czele.
Tuż za Mercedesami, dwa Ferrari. Faworyzowane przez układ toru Red Bulle bardzo daleko z tyłu.

Po deszczowych kwalifikacjach niedziela na Hungaroring słoneczna, co działa na korzyść Ferrari i Red Bulla. Cała stawka może wybrać dowolnie mieszanki opon, więc oczekujemy różnych strategii.

Większych zmian w porównaniu z tabelą kwalifikacyjną nie mamy. Jedynym relegowanym kierowcą jest Lance Stroll, który po wymianie przedniego skrzydła wystartuje z alei serwisowej.

Kierowcy już...

Tutaj przeczytasz całe sprawozdanie...

F1® Experiences to oficjalne pakiety biletów


Wyjazd na Grand Prix Węgier 2019 na Hungaroring to gwarancja niezapomnianego weekendu. Wybierając jeden z pakietów F1® Experiences goście, oprócz trzydniowego biletu na wyścigi, mają zapewnione liczne atrakcje, między innymi spotkania z największymi gwiazdami F1, spacery aleją serwisową, przyjęcia w Paddock Club, zwiedzanie toru i możliwość zrobienia zdjęcia na podium dla zwycięzców.
Z powrotem na poczštek strony