Strona sprzedaży biletów na Grand Prix Formuły 1 na Węgrzech
Jeszcze 126 dni do F1 Grand Prix na Węgrzech 2020 Deutsch Deutsch | English English | Suomi Suomi | Polski Polski | Magyar Magyar

 Rezerwacja Biletów Stojaca

Facebook Event - Hungarian Formula One Grand Prix 2020

Gwarancja najlepszej ceny


Rezerwując bilety w oficjalnej agencji sprzedaży biletów, mają Państwo gwarancje: najlepszej ceny, najlepszego serwisu i największego wyboru biletów!
Dalsze Informacje

Mapka toru


Bilety Junior


Bilety Junior są ważne dla dzieci i młodzieży do ukończonego 13 roku życia (= 14 urodziny).

Darmowe Parkingi


Każdy bilet na trybunę na Grand Prix 2020 zawiera darmowy parking (w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych) dla twojego samochodu lub motoru !

E-Commerce Znak Jakości


Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, ze będziemy się Państwem podczas rezerwacji optymalnie opiekować, nasza strona została certyfikowana według surowych dyrektyw E-Commerce znaku jakości.

Ceny & Zamówienia


Dostępne bilety

Miejsca Stojšce

Stojace (weekend) 90
Stojace Juniora (weekend) 0
Stojace (niedziela) 80
Stojace Juniora (niedziela) 0

Już wyprzedane

Opis


Obszar miejsc stojących jest dookoła większości trasy. Z powodu nierówności terenu ma się częściowo dobry widok, ale tylko na krótsze częsci trasy niż na trybunach. Nie ma ściany z wyświetlaczem !Zwiedzanie boksów - Formuła 1 bliżej Ciebie!

Jak co roku tor Hungaroring przygotował dla kibiców publiczne zwiedzanie boksów (Public Pitwalk). Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli, ważnego biletu weekendu na Grand Prix, w Czwartek 30.07.2020 od 16:15 do 18:15

Zobacz również: Oficjalny program

Jak dokonać rezerwacji?
Aby zamówić interesujšcy Cię bilet zmień ilość guziczkiem "+" i "-" lub wpisz bezpośrednio ilość biletów i naciśnij na "zamówić" w odpowiedniej linijce.

Podane ceny nie zawierają 5% opłaty manipulacyjnej

Działamy jako partner
Hungaroring Sport Zrt., bilety są ich własnością.Z powrotem na poczštek strony