Strona sprzedaży biletów na Grand Prix Formuły 1 na Węgrzech
Jeszcze 66 dni do F1 Grand Prix na Węgrzech 2018 Deutsch Deutsch | English English | Suomi Suomi | Polski Polski | Magyar Magyar

 Rezerwacja Biletów Srebrna 3Facebook Event - Hungarian Formula One Grand Prix 2018

Gwarancja najlepszej ceny


Rezerwując bilety w oficjalnej agencji sprzedaży biletów, mają Państwo gwarancje: najlepszej ceny, najlepszego serwisu i największego wyboru biletów!
Dalsze Informacje

Mapka toru


Bilety Junior


Bilety Junior są ważne dla dzieci i młodzieży do ukończonego 13 roku życia (= 14 urodziny) i oznaczają rabat 50% od ceny normalnej.

Darmowe Parkingi


Każdy bilet na trybunę na Grand Prix 2018 zawiera darmowy parking (w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych) dla twojego samochodu lub motoru !

Legenda


trybuna zadaszona
miejsca numerowane
widok na telebim

E-Commerce Znak Jakości


Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, ze będziemy się Państwem podczas rezerwacji optymalnie opiekować, nasza strona została certyfikowana według surowych dyrektyw E-Commerce znaku jakości.

Srebrna 3

360° Zdjęcia


This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.


Ceny & Zamówienia


Trybuny

20 years Hungarotickets anniversary special offer: 1000x Silver 3 grandstandseats for the whole weekend instead of EUR 195,00 only EUR 159,00. Buy now as long as supply lasts!
Srebrna 3 oferta specjalna (weekend) 195
159

Opis


Srebrna trybuna 3 została wybudowana w roku 2000 i rozwinęła się do jednej z najulubieńszych trybun. Trybuna znajduje się przed ostatnią szykaną przed prostą metową. Mają państwo widok na całą prostą startową tak jak że dwie ostatnie szykany przed tym do srebrnej trybuny 2. Oprócz tego stoi przednią tak jak przed każdą z naszych trybun ściana z wyświetlaczem.

Wszystkie 5800 miejsca siedzące na tej trybunie sąa oczywiscie numerowane.

Zwiedzanie boksów - Formuła 1 bliżej Ciebie!

Jak co roku tor Hungaroring przygotował dla kibiców publiczne zwiedzanie boksów (Public Pitwalk). Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli, ważnego biletu weekendu na Grand Prix, w Czwartek 26.07.2018 od 16:00 do 18:00

Zobacz również: Oficjalny programJak dokonać rezerwacji?
Aby zamówić interesujšcy Cię bilet zmień ilość guziczkiem "+" i "-" lub wpisz bezpośrednio ilość biletów i naciśnij na "zamówić" w odpowiedniej linijce.

Podane ceny nie zawierają 5% opłaty manipulacyjnej

Działamy jako partner
Hungaroring Sport Zrt., bilety są ich własnością.Z powrotem na poczštek strony