Strona sprzedaży biletów na Grand Prix Formuły 1 na Węgrzech
Jeszcze 166 dni do F1 Grand Prix na Węgrzech 2020 Deutsch Deutsch | English English | Suomi Suomi | Polski Polski | Magyar Magyar

 Rezerwacja Biletów Super Zlota

Facebook Event - Hungarian Formula One Grand Prix 2020

Gwarancja najlepszej ceny


Rezerwując bilety w oficjalnej agencji sprzedaży biletów, mają Państwo gwarancje: najlepszej ceny, najlepszego serwisu i największego wyboru biletów!
Dalsze Informacje

Mapka toru


Bilety Junior


Bilety Junior są ważne dla dzieci i młodzieży do ukończonego 13 roku życia (= 14 urodziny).

Darmowe Parkingi


Każdy bilet na trybunę na Grand Prix 2020 zawiera darmowy parking (w miarę dostępności wolnych miejsc parkingowych) dla twojego samochodu lub motoru !

Legenda


trybuna zadaszona
miejsca numerowane
widok na telebim

E-Commerce Znak Jakości


Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, ze będziemy się Państwem podczas rezerwacji optymalnie opiekować, nasza strona została certyfikowana według surowych dyrektyw E-Commerce znaku jakości.

Super Zlota

360° Zdjęcia


This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.


Ceny & Zamówienia


Bilety Junior: Dzieci do lat 14 w towarzystwie osoby dorosłej. Od opłat biletu młodzieży musi być uporządkowane. (maksymalnie 3 dzieci za dorosłych)

Trybuny

Kategoria Super Złota

Super Zlota (weekend) 450
Super Zlota Juniora (weekend) 25
Super Zlota (niedziela) 405
Super Zlota Juniora (niedziela) 20
Super Zlota Rzad 1-12 (weekend) 255
Super Zlota Rzad 1-12 Juniora (weekend) 25

Opis


Jako gość trybuny Super Złota macie państwo najlepszy widok na prostą stratową oraz metę oraz do boksów. Poza tym stoi dokładnie naprzeciwko ściana z wyświetlaczem. Ta trybuna jest jedyną zadaszoną trybuną na Hungaroring i jest na niej 7600 numerowanych miejsc.

Za super złotą trybuną znajduje się tak zwany obszar OTM gdzie można kupić originalny Formel 1 Merchandising lub poogladać wystawione pojazdy.

Super Gold Rzędy 1-12:
Niższe rzędy trybuny głównej (od 1 do 12) są sprzedawane po niższych cenach, gdyż widok z nich na boksy może być nieco ograniczony ze względu na pit wall. Kupując normalne bilety Super Gold, będziecie usadowieni w rzędach 13-25.

Parking VIP:
Zamawiając bilety Super Gold (wyższe rzędy) otrzymasz parking VIP, co uprawnia Cię również do korzystania z drogi VIP oraz Parkingu VIP. Uwaga: 4 bilety weekendowymi Super Gold dla dorosłych dają 1 bilet na parkingu VIP. Bilety Junior nie uprawniają do Parkingu VIP. Bilety kategorii Super Gold Rzędy 1-12 nie zawierają Parkingu VIP.

Zwiedzanie boksów - Formuła 1 bliżej Ciebie!

Jak co roku tor Hungaroring przygotował dla kibiców publiczne zwiedzanie boksów (Public Pitwalk). Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli, ważnego biletu weekendu na Grand Prix, w Czwartek 30.07.2020 od 16:15 do 18:15

Zobacz również: Oficjalny programJak dokonać rezerwacji?
Aby zamówić interesujšcy Cię bilet zmień ilość guziczkiem "+" i "-" lub wpisz bezpośrednio ilość biletów i naciśnij na "zamówić" w odpowiedniej linijce.

Podane ceny nie zawierają 5% opłaty manipulacyjnej

Działamy jako partner
Hungaroring Sport Zrt., bilety są ich własnością.Z powrotem na poczštek strony